Zápis do školky Praha

28.06.2017 12:29

Školka plná podnětných hraček a velmi vřelého přístupu učitelek směrem k dětem i k rodičům je základem prosperující společnosti. Naše školka, kterou děti i pedagogové nazývají Růžovkou, je jednoznačně tou správnou volbou, která vaše ratolesti připraví na novou etapu jejich života a tou je škola.

https://www.profamily.cz/clanky/106-zapis-do-skolky-praha-9

Zápis do školky Praha 9 je tou správnou volbou!

Zápis do školky v Praze 9 otevře nové brány poznání nejen vašim dětem, ale i vám, rodičům. Jak je to možné? Naše školka si zakládá na velmi individuálním přístupu ke každému dítěti zvlášť. Nebojíme se vašim dětem pomáhat s prvními těžkými kroky a vést je tím správným směrem. Budeme je svévolně vzdělávat, učit opatrnosti, respektu k sobě samým, svému okolí a zvířatům. Rovněž budeme zdokonalovat jejich komunikaci v kolektivu dětí i dospělých a to nejen v jejich rodném jazyce. Naše školka nabízí i hodiny angličtiny, kdy se děti potkají se samotným rodilým mluvčím, od kterého pochytí důležitá slovíčka i typicky akcent. Pokud se tedy rozhodnete pro zápis do školky v Praze 9, jistě neprohloupíte a výsledky, které oceníte, na sebe nenechají dlouho čekat. 

Nepropásněte proto v žádném případě zápis do školky. Praha 9